Warning: Use of undefined constant p - assumed 'p' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/sites/rozcestniky.cz/http/inc_exec.php on line 3

Warning: Use of undefined constant user - assumed 'user' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/sites/rozcestniky.cz/http/index.php on line 20

Notice: Undefined index: user in /var/www/sites/rozcestniky.cz/http/index.php on line 20
Rozcestníky - turistické a cyklo rozcestníky

Registrace

Registrace je společná pro všechny servery skupiny Hrady.cz. Pokud již na některém serveru máte své registrační údaje, přihlaste se. Pokud si nejste jisti, zda jste registrováni nebo jste přihlašovací údaje ztratili nechte si je podle e-mailu poslat.

Registrace

Zvolte si svojí přezdívku pod kterou budou Vámi vložená místa uveřejňována, pokud ji nemáte nebo ji nechcete používat, vyplňte jméno. Přezdívka musí být unikátní a minimálně 3 znaky dlouhá.

E-mail je nejdůležitějším prvkem registrace.


Doplňující nepovinné údaje

Tyto údaje mohou být vyžadovány při některé funkci serveru, kterou nebude možné využít pokud nebude doplněno. Např. odesílání dárků, vstupenek atp.(V případě že nemáte ulice uveďte název obce a číslo)Pravidla pro přispěvovatele

Na server může informace vkládat libovolný subjekt na bázi uhlíku nebo jiných substancí (dále jen Uživatel nahrazující také v některých bodech pojem autor ve věci autorských práv) vykazující průměrnou inteligenci potřebnou k pochopení následujcích pravidel.

Vymezující pojmy: server a skloňované tvary myšleno rozcestníky.cz
  1. UŽIVATEL SE ZAVAZUJE VKLÁDAT NA SERVER POUZE INFORMACE, KTERÉ JSOU V JEHO PŘÍMÉM VLASTNICTVÍ NEBO INFORMACE KE KTERÝM ZÍSKÁ PROKAZATELNÝ SOUHLAS TŘETÍ STRANY.
  2. Vložením informací na tento server uživatel akceptuje pravidla serveru.
  3. Uživatel dává také souhlas k jejich dalšímu softwarovému zpracování a šíření (např. automatické funkce pro úpravy velikosti obrázků, funkce pro vytváření fragmentů textů atp).
  4. Uživatel souhlasí s uveřejněním vložených informací u třetích stran, které jsou smluvními partnery serveru skupiny Hrady.cz.
  5. Server Rozcestníky.cz bude vždy a za každých okolností na své doméně uvádět u informace jméno jejího autora, případně kombinaci přezdívky (nickname) a data pořízení.
  6. V případě uveřejnění informací u třetí strany může být původ označen pouze názvem serveru není-li ujednáno jinak.
  7. Redakce serveru může do vložených informací zasahovat případně tyto upravovat tak, aby informace vyhověla podmínkám pro publikaci na serveru. To se týká redakční úpravy textů, oprav sbíhavosti perspektivy obrázků atp.
  8. Na veškeré informace, které uživatel vloží na server, je pohlíženo jako na autorské dílo, které se řídí platným autorským zákonem. Vložením těchto informací do databáze serveru souhlasíte s jejich výhradním a neomezeným použitím provozovatelem serveru, předáváte tak bezplatně právo užití těchto informací serveru na dobu neurčitou.
  9. Není povoleno přistupovat k místům v intevalu kratším než 1 sec, zkoušet neexistující URL adresy či jinak zkoušet a napadat scripty serveru. Takové jednání může vést k zablokování přístupu pro IP adresu, ze které byl útok zaznamenán. (20150415)
  10. Vědomou registrací a prvním přihlášením na server akceptujte toto ujednání.

Po odeslání Vám doručíme e-mail s přihlašovacím heslem.